TEO TEST

Od 3 lat regularnie w ChSA używamy i promujemy narzędzie ewangelizacyjne – TeoTest! Jest to narzędzie, które ułatwia dyskusję na kluczowe tematy wiary, sceptycyzmu i sensu życia.
Jego centralne pytanie to: czy wierzysz w Boga? Jest tu 10 pytań dla tych, którzy wierzą w Boga, jak i tych, którzy w Niego nie wierzą.
TeoTest został stworzony, by posługiwać się nim w rozmowie sam na sam lub w dyskusjach w niewielkiej, jak i większej grupie.
TeoTest proponuje szczególną opcję dzielenia się Dobrą Nowiną. To nie zestaw informacji, który wystarczy rozdawać lub schemat mini-wykładu, który można komuś wręczyć. TeoTest pomaga w dialogu.

Dlaczego warto używać TeoTest?

TeoTest pomógł mi się przełamać i zacząć swobodnie głosić studentom Chrystusa. Dzięki niemu wyszłam poza schematy swojego myślenia i mogłam "wsłuchiwać się" w to, co chcą mi powiedzieć Ci, z którymi rozmawiam. Przeprowadzając TeoTest uczę się szacunku i cierpliwości wobec ludzi, których poglądy wydają mi się być niejednokrotnie dziwne i nielogiczne.

Paulina

Teotest bardzo ułatwia rozpoczęcie rozmowy. Pytania są skonstruowane w taki sposób, że po ich zadaniu, znamy światopogląd i wiemy w co wierzy dana osoba i gdy nadejdzie nasza kolej możemy się w odpowiedni sposób ustosunkować do tego, co odpowiedział nasz rozmówca.

Asia

Więcej informacji o TEOTEŚCIE:

thegodtest.org
Polska strona na FB: facebook.com/TeoTestPolska

Chcesz, aby ChSA zorganizowało szkolenie z TeoTestu w Twoim mieście?

Skontaktuj się z nami.
TELEFON: 695 220 566
E-MAIL: biuro@chsa.org.pl

pl_PLPolish