Nowości z ChSA

Wielkanoc 2019
7 October 2019
Wiadomości z ChSA
7 October 2019


Nowości z ChSA

Maj w Szczecinie

Story Festiwal Szczecin

ChSA Szczecin
ChSA Polska
ChSA Polska

Niedawno w Szczecinie odbył się Story Festiwal. Został zorganizowany przez wolontariuszy ChSA oraz pomocników ze Stanów Zjednoczonych. Jeśli jesteś ciekawy(a) jak Nam wyszło to zapraszamy, przesuń maila niżej.

Mark Drama

Na pierwszy ogień 13 maja rzuciliśmy Mark Dramę, czyli interaktywny spektakl, gdzie widz uczestniczy w wydarzeniach na scenie. Opowiedzieliśmy w nietypowy sposób treść zawartą w Ewangelii Marka. Później, 15 maja, spróbowaliśmy swoich sił na świeżym powietrzu, w miejscu lubianym i uczęszczanym przez studentów – na Łasztowni. Niżej kilka zdjęć z przedstawienia.

Story of Judas

We wtorek 14 maja odbył się wykład pt. „Story of Judas”. Dr Robert Merecz podprowadził słuchaczy za kulisy powstania ,,Ewangelii Judasza’’, a także opowiedział o wydarzeniach z życia Jezusa z perspektywy jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci – człowieka, który wydał Boga. 

Story above stories

W czwartek 16 maja usłyszeliśmy wykład pt. „Story above stories”. Tym razem dr Robert Merecz przedstawił Biblię, postrzeganą jako opowieść wielu opowieści i odpowiedział na pytania, dlaczego chrześcijańska księga zawiera akurat takie pisma, jak powstały i kto je złożył w jedną całość.
 

Story of people

Festiwal zamknęła projekcja filmu utalentowanego szczecińskiego twórcy, Michała Marksa pt. ,,Bez strachu”, w piątek 17 maja. Film opowiadał o młodym, wierzącym mężczyźnie, który musiał zmierzyć się z boreliozą. Po pokazie odbyła się rozmowa z twórcą oraz bohaterem filmu.

SUPPORT US

PROŚBY MODLITEWNE

Zachęcamy Cię gorąco do modlitwy za działania ChSA. Módlmy się o współpracowników, studentów i osoby uczęszczające na spotkania ChSA. By Bóg poprzez Nas docierał do tych, którzy są gotowi. Byśmy dobierali odpowiednie metody dotarcia do nowych ludzi.
 

SUPPORT US

BĘDZIEMY BARDZO WDZIĘCZNI ZA TWOJE WSPARCIE FINANSOWE

Darowizny na działalność statutową ChSA można wpłacać na konto:
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie
ul. Wojewódzka 29/8, 40-026 Katowice
ING Bank Śląski nr konta:
42 1050 1214 1000 0007 0162 2953

Darowizny przekazanie na konto ChSA można odliczyć od podatku.

Copyright © *2017* Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie – IFES Polska, All rights reserved.

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp

en_USEnglish