Wesołych Świąt 2019

Wiadomości z ChSA
7 October 2019
Wielkanoc 2020
10 April 2020
Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez nie powstało, a bez niego nic nie powstało, co powstało. W nim było życie, a życie było światłością ludzi. A światłość świeci w ciemności, lecz ciemność jej nie przemogła. Wystąpił człowiek, posłany od Boga, który nazywał się Jan. Ten przyszedł na świadectwo, aby zaświadczyć o światłości, by wszyscy przezeń uwierzyli. Nie był on światłością, lecz miał zaświadczyć o światłości. Prawdziwa światłość, która oświeca każdego człowieka, przyszła na świat. Na świecie był i świat przezeń powstał, lecz świat go nie poznał. Do swej własności przyszedł, ale swoi go nie przyjęli. Tym zaś, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego, którzy narodzili się nie z krwi ani z cielesnej woli, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga.
Ewangelia Jana 1:1-13

„Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan Niebiosów obnażony…”

Śpiewamy tę kolędę w każde święta – jest częścią naszej polskiej kultury, tradycji – ale, też wyraża Bożą miłość do nas. Bo przecież to właśnie Jezus, z miłości do nas, stał się człowiekiem, aby później ponieść największą ofiarę za mnie, za Ciebie.

Życzę Wam wszystkim abyście doświadczyli miłości Chrystusa w każdym miejscu i każdego dnia. Niech nadchodzące święta odnowią w nas wszystkich wiarę, nadzieję i miłość a nowo narodzony Jezus niech napełni pokojem nasze serca i błogosławi w każdym dniu Nowego 2020 Roku.

W imieniu całego ChSA – Darek Bigosz – Dyrektor ChSA

en_USEnglish